Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

Milý študent, milá študentka,

dovoľujem si Vás informovať aj o jedinečnej možnosti štúdia profesijného bakalára, ktorú Strojnícka fakulta STU otvára od školského roka 2018/2019. Podmienečným prijatím na štúdium na Strojníckej fakulte STU v Bratislave ste splnili prvé kritérium pre účasť v tomto novom študijnom programe.
Profesijný bakalár je šanca ako zúročiť poznatky, ktoré získate počas štúdia priamo v praxi pri práci na konkrétnych projektoch a úlohách. Do programu je zapojených osem TOP firiem z automobilového priemyslu: Volkswagen Slovakia, Schaeffler Skalica, Continental Zvolen, ZF Slovakia, ZKW Slovakia, BENTELER Automotive SK, Boge Elastmetall Slovakia a Brose Prievidza. Vybraným študentom bude poskytnuté nielen podnikové štipendium firmy podľa vlastného výberu, ale aj pracovné miesto po ukončení štúdia. Ak máš záujem o štúdium profesijného bakalára, vyplň priloženú návratku a naskenovanú ju zašli na adresu:
uchadzac@sjf.stuba.sk.

V piatok 22. júna 2018 o 11:00 sa na pôde Strojníckej fakulty STU (Námestie slobody 17, Bratislava) koná informačné stretnutie k štúdiu profesijného bakalára. Spoznáš tu zástupcov všetkých zúčastnených firiem, môžeš sa s nimi priamo porozprávať a dozvedieť sa všetky podrobnosti ohľadom štúdia.
Viac informácií nájdeš na našej stránke o profesijnom bakalárovi.


Dekan Strojníckej fakulty STU v Bratislave
Prof. Ing. Ľubomír Šooš, PhD.