Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

Volkswagen Slovakia bude aj tento rok bude prijímať čerstvých absolventov VŠ do Trainee programu.

Termín nástupu: 1.9.2013

Prihláste sa do: 31.3.2013

Trainee program je určený čerstvým absolventom VŠ (ukončenie štúdia r. 2013 alebo 2012) so znalosťami nemeckého jazyka, ktorí majú záujem o rozvoj odborných znalostí aj o kariérny rast. Výberové konanie je zamerané na zistenie osobnostných predpokladov formou assessment centra.

Aktivity v Trainee programe zahŕňajú prácu na projektoch v podniku a na odborných útvaroch, rotácie na výrobných i nevýrobných oddeleniach, interaktívne školenia a jazykové kurzy a zahraničnú stáž v koncerne Volkswagen.

Naši trainees sú kmeňoví zamestnanci VW SK a majú možnosť využívať atraktívny sociálny program. Tento zahŕňa: bezúročné podnikové pôžičky, príspevky na ubytovanie, na dopravu, na stravovanie, pitný režim a multivitamíny, príspevky na domáce a zahraničné rekreácie, podnikové chaty, športové a kultúrne aktivity, príspevky pri narodení dieťaťa, pri pracovnom jubileu, darcom krvi, pri prvom odchode do dôchodku, mimoriadnu sociálnu výpomoc, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, vzdelávacie aktivity, školenia a jazykové kurzy.

Záujemcov prosíme registrovať sa na www.volkswagen.sk v sekcii Voľné pracovné pozície / Trainee, do 31.3.2013.

Zoznam obsadzovaných pozícií nájdete v prílohe