Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

V súlade s § 96a  zákona č. 131/2002 Z. z o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v zmysle neskorších predpisov, Štipendijným poriadkom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave študentom dennej formy štúdia na Strojníckej fakulte STU v Bratislave priznáva motivačné štipendium za vynikajúce plnenie študijných povinností a za úspešnú reprezentáciu SjF STU v športových súťažiach v akademickom roku 2016/2017 z prostriedkov štátneho rozpočtu takto:

  1. v 2. ročníku dennej formy bakalárskeho stupňa štúdia 16 študentom, ktorí v ak. roku 2016/2017 získali minimálne 60 kreditov a dosiahli vážený študijný priemer (VŠP) rovný alebo menší ako 1,98,
  2. v 3. ročníku dennej formy bakalárskeho stupňa štúdia 18 študentom, ktorí v ak. roku 2016/2017 získali minimálne 60 kreditov a dosiahli VŠP rovný alebo menší ako 1,69,
  3. v 1. ročníku dennej formy inžinierskeho stupňa štúdia 20 študentom, ktorí v ak. roku 2016/2017 získali minimálne 58 kreditov a dosiahli VŠP rovný alebo menší ako 1,30,
  4. v 2. ročníku dennej formy inžinierskeho stupňa štúdia 26 študentom, ktorí v ak. roku 2016/2017 získali minimálne 60 kreditov a dosiahli VŠP rovný alebo menší ako 1,30.

 

Zoznam študentov dennej formy štúdia Strojníckej fakulty STU v Bratislave, ktorým bolo priznané prospechové štipendium za akademický rok 2016/2017

 

Motivačné štipendium za vynikajúce študijné výsledky 2.BŠ  akad.rok 2017/2016

Por.

Celé meno s titulmi

Identifikácia štúdia

1

Bíro Erik

SjF B-AMPS den [sem 1, roč 2]

2

Everlingová Karolína

SjF B-AMAM den [sem 3, roč 2]

3

Habara Marek

SjF B-AMAM den [sem 3, roč 2]

4

Ižold Michal

SjF B-ESZ den [sem 3, roč 2]

5

Kameništiak Tomáš

SjF B-AMPS den [sem 3, roč 2]

6

Kmeť Vladimír

SjF B-AISP den [sem 3, roč 2]

7

Likavčan Adam

SjF B-AMPS den [sem 3, roč 2]

8

Majkút Andrej

SjF B-AMPS den [sem 3, roč 2]

9

Mokrý Peter

SjF B-AMAM den [sem 3, roč 2]

10

Németh Martin

SjF B-STAM den [sem 3, roč 2]

11

Romhányi Milan

SjF B-AMPS den [sem 3, roč 2]

12

Selnekovičová Diana

SjF B-ESZ den [sem 3, roč 2]

13

Stročka Peter

SjF B-AMAM den [sem 3, roč 2]

14

Škultéty Kristián

SjF B-AMPS den [sem 3, roč 2]

15

Vargová Anna, Mgr.

SjF B-AISP den [sem 3, roč 2]

16

Vargová Eva

SjF B-AISP den [sem 3, roč 2]

 

Motivačné štipendium za vynikajúce študijné výsledky 3.BŠ akad.rok 2017/2018

Por.

Celé meno s titulmi

Identifikácia štúdia

1

Baňas Lukáš

SjF B-AMPS den [sem 5, roč 3]

2

Jakabovič Peter

SjF B-AMAM den [sem 5, roč 3]

3

Jakubjak Juraj

SjF B-AMPS den [sem 5, roč 3]

4

Jezsó Kristian

SjF B-STAM den [sem 5, roč 3]

5

Kljajič Marko

SjF B-EVT den [sem 5, roč 3]

6

Korec Andrej

SjF B-AMPS den [sem 5, roč 3]

7

Kovaľová Zuzana

SjF B-AMAM den [sem 5, roč 3]

8

Králik Tibor

SjF B-AMPS den [sem 5, roč 3]

9

Kurka Lukáš

SjF B-AMPS den [sem 5, roč 3]

10

Labát Dušan

SjF B-AMAM den [sem 5, roč 3]

11

Manduch Dalibor

SjF B-AMPS den [sem 5, roč 3]

12

Olajcová Patrícia

SjF B-AMAM den [sem 5, roč 3]

13

Paják Jakub

SjF B-AMPS den [sem 5, roč 3]

14

Pisarčík Jozef

SjF B-EVT den [sem 5, roč 3]

15

Rečlo Marek

SjF B-AMAM den [sem 5, roč 3]

16

Sedlák Matej

SjF B-EVT den [sem 5, roč 3]

17

Slušný Erik

SjF B-AMAM den [sem 5, roč 3]

18

Stankovič Filip

SjF B-EVT den [sem 5, roč 3]

 

 

Motivačné štipendium za vynikajúce študijné výsledky 1.IŠ akad.rok 2017/2018

Por.

Celé meno s titulmi

Identifikácia štúdia

1

Adamová Anna, Bc.

SjF B-ESZ den [sem 4, roč 3]

2

Bíro Matúš, Bc.

SjF B-AISP den [sem 6, roč 3]

3

Győrik Kornél, Bc.

SjF B-AMPS den [sem 4, roč 3]

4

Hrbáň Martin, Bc.

SjF B-TOZP den [sem 4, roč 3]

5

Husár Michal, Bc.

SjF B-AMPS den [sem 2, roč 3]

6

Chmelo Lukáš, Bc.

SjF B-ESZ den [sem 4, roč 3]

7

Koškovská Jana, Bc.

SjF B-AMPS den [sem 4, roč 3]

8

Kováč Michal, Bc.

SjF B-ESZ den [sem 4, roč 3]

9

Kozel Damián, Bc.

SjF B-AMAMxA den [sem 6, roč 3]

10

Lukáč Ľuboš, Bc.

SjF B-ESZ den [sem 2, roč 3]

11

Majkút Marek, Bc.

SjF B-AMAM den [sem 6, roč 3]

12

Nagy Bence, Bc.

SjF B-AMAM den [sem 6, roč 3]

13

Nemček Tomáš, Bc.

SjF B-AMPS den [sem 4, roč 3]

14

Penzinger Gábor, Bc.

SjF B-AISP den [sem 6, roč 3]

15

Plocháňová Katarína, Bc.

SjF B-EVT den [sem 4, roč 3]

16

Podbielančík Miloš, Bc.

SjF B-AISP den [sem 2, roč 3]

17

Surový Ferdinand, Bc.

SjF B-AMAM den [sem 6, roč 3]

18

Vízi Imrich, Bc.

SjF B-AMAM den [sem 6, roč 3]

19

Zelina Milan, Bc.

SjF B-AMAM den [sem 6, roč 3]

20

Žmijáková Martina, Bc.

SjF B-ESZ den [sem 4, roč 3]

 

Motivačné štipendium za vynikajúce študijné výsledky 2.IŠ      akad.rok 2017/2018

Por.

Celé meno s titulmi

Identifikácia štúdia

1

Brňo Adam, Bc.

SjF I-AISP den [sem 3, roč 2]

2

Bryndzová Zuzana, Bc.

SjF I-CHPZ den [sem 3, roč 2]

3

Dvorštiak Samuel, Bc.

SjF I-MESK den [sem 3, roč 2]

4

Gajdoš Tomáš, Bc.

SjF I-AISP den [sem 3, roč 2]

5

Gašparovič Ľuboš, Bc.

SjF I-AMAM den [sem 3, roč 2]

6

Guoth Marek, Bc.

SjF I-AMPS-V den [sem 3, roč 2]

7

Ilavský Matej, Bc.

SjF I-AISP den [sem 3, roč 2]

8

Ižold Roman, Bc.

SjF I-AMAM den [sem 3, roč 2]

9

Jerábek Róbert, Bc.

SjF I-AMAM den [sem 3, roč 2]

10

Ježkovský Jakub, Bc.

SjF I-ESZ den [sem 3, roč 2]

11

Kabát Adam, Bc.

SjF I-ESZ den [sem 3, roč 2]

12

Karas Peter, Bc.

SjF I-EVT den [sem 3, roč 2]

13

Kollmann Pavol, Bc.

SjF I-EVT den [sem 3, roč 2]

14

Kovaľová Martina, Bc.

SjF I-STAM den [sem 3, roč 2]

15

Lizúch Martin, Bc.

SjF I-AISP den [sem 3, roč 2]

16

Lundgaard Kristian Augustine, Bc.

SjF I-AMAMxA den [sem 3, roč 2]

17

Mančík Matej, Ing. Bc.

SjF I-ESZ den [sem 3, roč 2]

18

Minarčík Peter, Bc.

SjF I-AISP den [sem 3, roč 2]

19

Ondrejkovič Juraj, Bc.

SjF I-ESZ den [sem 3, roč 2]

20

Pőthe Krisztián, Bc.

SjF I-AMPS-MPS1 den [sem 3, roč 2]

21

Sušienka Richard, Bc.

SjF I-EVT den [sem 3, roč 2]

22

Svitek Martin, Bc.

SjF I-ESZ den [sem 3, roč 2]

23

Trebuľa Filip, Bc.

SjF I-AMPS-MPS1 den [sem 3, roč 2]

24

Uhrin Peter, Bc.

SjF I-EVT den [sem 3, roč 2]

25

Václav Ondrej, Bc.

SjF I-AISP den [sem 3, roč 2]

26

Vilášek Lukáš, Bc.

SjF I-AISP den [sem 3, roč 2]

 

Motivačné štipendium za úspešnú reprezentáciu SjF STU v športových súťažiach akad. rok 2016/2017

Por.    Celé meno s titulmi                                Reprezentácia SjF STU v športových súťažiach

1.          Benčúrik Matúš

2.          Brieška Patrik

3.          Dekan Michal, Bc.

4.          Gajdoš Jozef, Bc.

5.          Kálman Viktor                                             Majstrovstvá STU vo futbale 1. miesto

6.          Klein Pavel                                                   Vysokoškolská liga vo futbale 2. miesto

7.          Köplinger Richard, Bc.                               Vysokoškolská liga vo futsale 3. miesto

8.          Lajčin Matúš, Bc.                     Medzinárodný turnaj študentov vo futbale EUROMADRID - základná skupina 

9.          Prokeš Ondrej

10.        Szelepcsényi Erik

11.        Štefánik Matej, Bc.

12.        Tužinský Tomáš

13.        Vetrák Roman, Bc.

14.        Vozár Lukáš, Bc.


15.        Almáši Dávid, Bc.

16.        Bajo Michal, Ing.

17.        Polakovič Michal                                      Majstrovstvá STU o pohár rektora v basketbale 2017 - 2. miesto

18.        Tkáč Matúš, Bc.

19.        Urban Alex

20.        Verešpej Eduard